Heide Park 2013 - Gimnazjum 54 w Poznaniu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Heide Park 2013

Wycieczki

10 maja 2013r.

Wycieczka niezapomniana

Po raz 10 byliśmy w jednym z największych parków rozrywki w Europie. 1200 km przed już za nami, ale cóż to jest w porównaniu do atrakcji, które na nas tam czekały.

Wyjechaliśmy z Poznania późnym wieczorem aby skoro świt bydź już przy bramach wejściowych do Heide Parku. Wśród niezliczonej ilość atrakcji, m.in.: kolejki górskie: Colossos, Krake, Pustynny Wyścig, Limit, wieża Scream, Grotobłysk, atrakcje wodne oraz super show: Madagaskar Live, Gniew Majów i szereg innych.
Porozumiewanie się w języku niemieckim i angielskim jest bardzo dobrym "sprawdzianem" dla naszej młodzieży. I stwierdzam z dumą, że radzą sobie doskonale.

W błysk w oczach młodzieży będącej za nami i mnóstwo pytań: "Proszę Pana, kiedy kolejny wyjazd?" od dziesięciu lat motywuje mnie do organizowania tej wycieczki.

Osobiście nie mogę się już doczekać i cieszę się niezmiernie, że są osoby, które były z nami kolejny raz. Również absolwenci naszej szkoły, które nadal się z nami łączą i chętnie uczestniczą w tych atrakcjach.organizator: mgr Rafał Kocik

Zobaczmy to jeszcze raz
 
 
 
 
 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego