Europejski Dzień Sportu Szkolnego 25.09.2015 - Gimnazjum 54 w Poznaniu

Europejski Dzień Sportu Szkolnego 25.09.2015

O nas > Galeria

EUROPEJSKI DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO W KOPERNIKU

Prawie 300 osób wzięło udział w warsztatach w Mistrzami sportu, które odbyły się
w Gimnazjum nr 54 w Poznaniu 25 września z okazji Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego.
Uczestnicy mogli wybrać treningi: taneczne, sztuk walk, siłowanie na rękę,podciąganie się na drążku,
bicie rekordu w skokach na skakance, ping pong i mecz nauczyciele vs uczniowie w balonową wodną siatkówkę.
Akcję wspierała Drużyna Szpiku.

Oto Mistrzowie sportu, którzy wspierają w Wielkopolsce europejską kampanię "MOVE Week":
Łukasz Radosz- Mistrz Europy w Muay Thai, Magdalena Antoniewicz i Michał Górski- Mistrzowie Aikido, Kasia i Mateusz Markiewicz- Mistrzowie Europy w tańcu nowoczesnym, Grzegorz Waligóra- zawodowy zawodnik, sędzia i organizator gal MMA, Krzysztof Skrzypek- dziennikarz i konferansjer imprez sportowych, Maciej Tokaj- zawodnik MKS(piłka ręczna),reprezentant Kadry Polski, Jakub Pochopień- kapitan pierwszoligowego zespołu piłki ręcznej MKS, Sylwester Kaczmarek- Wice Mistrz Polski w Kulturystyce. Podziękowania dla Dyrekcji szkoły pani Doroty Pilnej oraz pana Andrzeja Siekierskiego za promocję sportu i zdrowego stylu życia! Dziękujemy! Doceniamy!