Berlin 2014 - Gimnazjum 54 w Poznaniu

Berlin 2014

BERLIN
08.10.2014

W dniu 8 października 2014r. grupa młodzieży naszego gimnazjum uczestniczyła w jednodniowej wycieczce do Berlina w ramach projektu pt. „Sport w krajach niemieckojęzycznych”. Podczas tego wyjazdu uczniowie poznali Berlin, zwiedzili Stadion Olimpijski Herthy Berlin, Muzeum Pergamońskie, Katedrę oraz miło spędzili czas w Muzeum Figur Woskowych „Madame Tussauds- gdzie zmierzyli się z „Tunelem Strachu” oraz uczestniczyli w sesji fotograficznej ze znanymi postaciami ze świata sportu, filmu i polityki . Odwiedzili również naszą szkołę partnerską Robert- Jungk- Oberschule, w której wraz z p. dyrektorem ustalili termin rozgrywek sportowych.

Koordynator projektu

Izabela Narożna